شرایط و قوانین فروشگاه


شرایط و قوانین فروشگاه

دراین باره بخوانید...


سوالات متداول


نحوه ثبت سفارش


شیوه پرداخت


رویه ارسال سفارش


پیگیری سفارش


حریم خصوصی


گزارش باگ

کلیه کاربرانی که قصد خرید از سایت موبایل جوان را دارند، باید مفاد توافق نامه ذیل را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.

عضویت

عضویت در سایت فروشگاهی موبایل جوان به منزله مطالعه و قبول توافق نامه مذکور از جانب کاربر است.

بند 1:

کاربران مهمان برای عضویت در سایت موبایل جوان باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. برای عضویت ابتدا آدرس پست الکترونیک خود را وارد نموده و سپس بر روی فیلد ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام، نام خانوادگی، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی و تاریخ تولد خود، فرآیند عضویت را کامل نمایید.

  • تبصره ۱: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید و چنانچه آن را فراموش کرد، می­تواند جهت اخذ کلمه عبور جدید، از طریق فراموشی رمز عبور اقدام نماید.
  • تبصره 2: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح وارد نماید. مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات درخواستی بر عهده کاربر خواهد بود.

تبصره 3: عضویت در سایت فروشگاهی و خرید آنلاین موبایل جوان رایگان است.

فرایند خرید

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد:

• بازدید و انتخاب کالا از فروشگاه اینترنتی موبایل جوان

• پرداخت مبلغ تعیین شده برای کالای مورد نظر از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین و یا انتقال وجه توسط خریدار

• ارسال رسید کالا در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک وارد شده کاربر توسط

• ارسال کالا توسط موبایل جوان توسط پیک یا پست

تبصره 1: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و… اقدام به خرید نماید و موضوع مشخص شود، مدیریت موبایل جوان حق دارد سفارش را باطل کند.

تبصره 2: هزینه پست و پیک بر عهده خریدار خواهد بود.

تبصره 3: خریدار می­تواند تا قبل از ارسال، سفارش خود را تغییر یا لغو کند.

تبصره 4: درصورتی‌که به هر دلیل از طرف موبایل جوان، امکان ارسال کالا وجود نداشته یا روند ارسال کالا با مشکل مواجه شود، مبلغ واریزشده مشتری به شماره حسابی که با آن وجه را پرداخت کرده است بازگردانده می‌شود.

گارانتی

خدمات پس از فروش کلیه کالاهای با ضمانت فروشگاه آنلاین موبایل جوان بر عهده شرکت­های گارانتی­ کننده می­باشد.

بیمه ی محصولات

مرسولات پستی فروشگاه موبایل جوان بیمه می باشند، لطفا قبل از دریافت بسته نسبت به کنترل موجودی تمام اقلام سفارش (عدم کسری اقلام کالا) و سلامت فیزیکی آنها ( عدم ضربه خوردگی یا شکستگی صرفا ظاهری ) در بسته اطمینان حاصل فرمایید و در صورت کسری اقلام یا آسیب خوردگی مشهود از دریافت بسته و امضا رسید خودداری فرمایید،دریافت بسته به منزله تایید شما می باشد.

اطلاعات محصولات

موبایل جوان اطلاعات زیر را به منظور آگاهی بیشتر کاربران درباره کالاهای موردنظرشان در اختیار آنان قرار می دهد:
1. مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی کالا
2. تعیین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است
3. مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

اختلال اینترنت

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدیریت موبایل جوان به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی ­شود.

ضمانت هماهنگی مشخصات کالا با اطلاعات فنی سایت، سفارش ثبت شده و یا خصوصیاتی مثل رنگ کالا

1-2 چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی 24 ساعت از زمان دریافت کالا به واحد فنی اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش مسترد شود.

2-2 هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با فروشگاه موبایل جوان می باشد.

3-2 در تمامی مواردیکه تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی با فروشگاه موبایل جوان جهت استرداد کالا اقدام نماید.

4-2 چنانچه مغایرت در خصوصیات باشد (مثلا به جای رنگ مشکی رنگ سفید ارسال شده باشد) همچنان شرایط بند 2-3 حاکم خواهد بود و لازم است کالا بدون هرگونه استفاده و دستکاری مسترد گردد. بدیهی است چنانچه کالا مورد استفاده قرار گیرد از ضمانت خارج می گردد.

ضوابط و شرایط رجیستری گوشی های موبایل

1-6 لطفا به محض دریافت گوشی موبایل نسبت به حفظ و نگهداری کد فعالسازی و همچنین استفاده فوری از کد مربوطه جهت فعالسازی (انتقال مالکیت) گوشی خریداری شده به نام خود اقدام فرمایید تا از ایجاد مشکلات رجیستری و فعالسازی گوشی خریداری شده جلوگیری شود.

2-6 درمورد گوشی های گارانتی دار با توجه به اینکه فرآیند رجیستری و صدور کد فعالسازی توسط شرکت واردکننده یا گارانتی کننده صورت می پذیرد فروشگاه موبایل جوان هیچ نقشی در این فرایند ندارد و درنتیجه ، رفع مشکلات ناشی از طرح رجیستری و کد فعالسازی مربوطه به عهده شرکت واردکننده یا گارانتی کننده می باشد.

روش‌های ارسال

فروشگاه علاوه بر بخش ارسال خود، از طریق شرکت‌های پستی تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران نیز سفارشات مشتریان را ارسال می نماید. مشتریان می توانند در زمان تماس فروشگاه با آن‌ها، از بین روش‌های ارسال ممکن یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر یک از شرکت‌های پستی به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن شرکت می باشد.

نکات مهم در زمان ارسال کالا توسط شرکت‌های پستی

در مواردی که ارسال توسط شرکت‌های پستی انتخاب می گردد، مسئولیت بازار تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم به شرکت پستی در حداقل بازه زمانی و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد بازار مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، بازار کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.

مجددا یادآوری می گردد که مشتریان هنگام دریافت کالا از شرکت‌های پستی می بایست صحت و سلامت بسته بندی را چک، کالا را از بسته بندی خارج و سلامت ظاهری آن را تایید و سپس رسید دریافت کالا از شرکت پستی مربوطه را امضاء نماید زیرا در غیر اینصورت امضاء دریافت کالا به منزله دریافت صحیح و سالم کالا بوده و پس از آن هیچگونه ادعایی از جانب مشتری توسط شرکت‌های پستی قابل پذیرش نیست. بر این اساس لازم است در صورتیکه کالای مربوطه دارای هر گونه ایراد و یا مشکلی باشد، مشتری ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به بازار اطلاع نمایند و از طریق بازار پیگیر موضوع گردد.

لازم به توضیح است که هر گونه اقدامی خارج از چارچوب فوق موجب خواهد گردید که بازار امکان هیچگونه پیگیری و حمایت از مشتریان را نداشته باشد.

محتوای سایت

1.  فروشگاه حداکثر تلاش خود را برای صحت اطلاعات مندرج در سایت از جمله قیمت و اطلاعات کالاها و مقالات به کار می گیرد، با این حال سایت درست بودن و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.

2.  فروشگاه در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست بودن و به روز بودن محتوا بازبینی می گردد. با این حال موبایل جوان هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.

3. درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، فروشگاه این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می باشد.

4. کاربران نباید در سایت مطالبی را بگذارند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر نمایند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی­ شود. همچنین کاربر، حق استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین موبایل جوان را از دست می­ دهد.